تهران
به وب سایت شرکت استیل آوران پویا بتن خوش آمدید

درباره ما

شرکت  استیل آوران پویا بتن

یک مجموعه  تولید کننده فعال و پرسابقه و تامین کننده انواع قطعات بتنی سفارشی جدول بتنی و نیوجرسی بتنی مفصل دار و ساده و سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و دیوار پیش ساخته بتنی خودایستا می باشد .عمل آوری بتن با دستگاه بخار انجام میشود و عیار بتن کلیه قطعات 400 می باشد

لیست قیمت نیوجرسی بتنی مدیر فروش 09123641493

 

یک مجموعه بازرگانی فعال و پرسابقه در حوزه خدمات تجاری مرتبط با، فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل و همچنین نماینده انحصاری دستگاه های فنرسازی (WNJ) است که این مجموعه محصولات خود را از بهترین تولیدکنندگان خارجی تأمین می نماید. رعایت دقیق اصول صداقت،کمترین هزینه و زمان، اطلاع از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی از جمله قواعدی است که شرکت استیل آوران پویا در تمامی خدمات خود، سرلوحه عمل قرار داده تا اعتمادی که از مشتریان وفادارش دریافت نموده است، ماندگار بماند.

استیل آوران پویا،با ۱۰ سال سابقه فعال در واردات وتوزیع انواع مفتول،میلگرد و سیم وفیلر جوش استنلس استیل ،آماده همکاری با شما دوست و همکار گرامی جهت تامین مواد اولیه تولید ،میباشد.

واردات و توزیع انواع مفتول،میلگرد و سیم جوش استنلس استیل        304L, 316L, 308L,309L,302,310,204cu

دامنه کاربرد : تجهیزات پتروشیمی، تجهیزات پزشکی ،  تجهیزات دندانپزشکی،تولید لوازم آشپزخانه، تولید آبچکان و سبد آشپزخانه، تولید شیلنگ پیسوار استیل، تولید انواع توری ومش استیل، جوشکاری آرگون، co2, پمپ سازی، برودتی، تولید انواع فنر استیل، دکوراتیو و …….