تهران
به وب سایت شرکت استیل آوران پویا بتن خوش آمدید

قیمت نیوجرسی بتنی

قیمت نیوجرسی بتنی
Rate this post

قیمت نیوجرسی وابسته به عواملی مانند تورم و نوسان قیمت سیمان و نوع آن – قالب-وزن-ارتفاع-طول-نوع میلگرد – پاشنه و … است.

برای اطلاع از قیمت و مشاوره با مدیرفروش بتن سازه تهران با شماره ۰۹۱۲۰۹۱۲۹۹۶ تماس حاصل فرمایید.

سیمان= قیمت آن یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلوک های سیمانی و در کل قطعات پیش ساخته بتنی میباشد.

همچنین قالب نیوجرسی بتنی انواع مختلفی دارد مانند=نیوجرسی ساده-برگردان-برگردان چرخشی-لولایی و مفصلی

هرکدام از این قالب ها نسبت به وزنی که دارد قیمت متفاوتی نیز دارا میباشد.

همچنین از عوامل دیگری که روی قیمت نیوجرسی بتنی تاثیر دارد روش تولید و مشخصات فنی قالب میباشد.

در پست های آینده بیشتر در مورد عواملی که در قیمت نیوجرسی بتنی تاثیرگذار است صحبت خواهیم کرد.

قیمت نیوجرسی بتنی

قیمت بلوک نیوجرسی بتنی به ابعاد آن شامل طول، ارتفاع و عرض پاشنه، کیفیت و عیار بتن مصرفی در ساخت و قیمت متریال اولیه ساخت، وابسته است. لیست قیمت نیوجرسی بتنی با توجه به ویژگی های ذکر شده بین ۲۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان متغیر می باشد. از این میان انواع جاده ای نیوجرسی بتنی قیمت بالاتری دارند. نيوجرسي بتني جاده معمولا در دو سایز ۴ و ۶ متری مورد استفاده قرار می گیرد. برای مصارف درون شهری از نیوجرسی سیمانی کوچک استفاده می شود که قیمت کمتری دارد. پویا بتن ارائه دهنده انواع نيوجرسي بتني با بهترین کیفیت می باشد.

نیوجرسی

حفاظ‌های بتنی، دیوار نیوجرسی، مانع جرسی یا نیوجرسی یک مانع بتنی بوده که برای امنیت جاده‌ها، جداسازی خطوط ترافیک، تغییر مسیر وسایل نقلیه، دوربرگردان‌ها، کنار جاده‌های فرعی و در رفیوژ وسط خیابان‌های اصلی جهت ایجاد فضای سبز استفاده می‌شود. نام حفاظ‌های بتنی به دلیل اولین استفاده از آن در شهر نیوجرسی ایالات متحده آمریکا در سال 1950، که برای جدا کردن بین خطوط بزرگراه استفاده کردند، گرفته شده است. قبل از استفاده از حفاظ‌های بتنی نیوجرسی، از این موانع برای عبور و مرور موقت در سال 1940 در کالیفرنیا استفاده می‌شود که به نام نرده K بود. با گذشت زمان انواع مختلفی از نیوجرسی‌ها تولید شد. انواع بلندتر و قدرتمندتر، هنگامی که سودمندی این محافظ‌های بتنی در کاهش خسارت جانی و مالی، مشخص شد، نوع پلاستیکی پر از آب را ساختند. مواد تشکیل‌دهنده نیوجرسی به طور عمده شامل سیمان، سنگدانه، آب مورد نیاز بتن، میلگرد، مفصل و افزودنی‌‌های مایع و پودری با کیفیت بالا است.

 تولید حفاظ‌های بتنی 3 متری مفصل دار
تولید حفاظ‌های بتنی 3 متری مفصل دار

انواع و مشخصات فنی حفاظ‌های بتنی نیوجرسی

محافظ‌های بتنی نیوجرسی در انواع مختلف براساس سایز، اندازه و مقاومت، براساس کاربردهای گوناگون ساخته می‌شوند، که عبارتند از:

نوعوزن (تن)پاشنه (سانتی‌متر)ارتفاع (سانتی‌متر)طول (سانتی‌متر)
بزرگ570100600
متوسط3/370100400
کوچک9/06080150
تیپ 45/270100-80400
تیپ 52/17080-20400
تیپ روشنایی7/3100100400
تیپ بعد و قبل روشنایی3/5110-70100600
تیپ سوراخ‌دار570100600
قطعه تبدل 1 به 26/4140100600
لیست ابعاد نیوجرسی بتنی

مواد و مراحل تولید حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی)

برای تولید حفاظ‌های نیوجرسی طبق استاندارد توصیه شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی باید ابتدا از مصالحی زیر استفاده کرد:

 • سیمان با ویژگی‌های سیمان تیپ 1 و سیمان تیپ 2 به شماره 389 ایران
 • سنگدانه مطابق با استانداردهای ملی ایران به شماره 302 مانند ماسه، شن عدسی یا بادامی
 • آب، طبق استاندارد باید آب مورد استفاده در مخلوط اختلاط بتن باید مطابق با ماده 14748، تمیز و عاری از هرگونه مواد آلی، قلیایی و اسیدی باشد.
 • میلگرد با مقاومت کششی بالا حداقل 400 مگاپاسکال
 • مفصل با تحمل ضربه‌های سنگین و مقاومت کششی بالا
 • افزودنی‌های مایع یا پودری که باعث بالا بردن خواص کیفیت، کششی و مقاومت بتن شوند.

ممکن است هر کارخانه‌ تولیدکننده نیوجرسی، روش خاص خود را برای تولید این حفاظ بتنی داشته باشد، با این حال به طور معمول چندین نوع روش برای ساخت نیوجرسی وجود دارد که عبارتند از:

 • بتن‌ریزی در قالب ایستاده؛ به طورمعمول مخلوط را در قالب‌های ایستاده می‌ریزند تا قطعه دور مرکز ثقلی آن به گونه‌ای بچرخد که به‌ صورت استاندارد و به‌ طور ایستاده روی زمین قرار گیرد.
 • بتن‌‌ریزی در قالب‌های برعکس؛ در این حالت قالب‌ها را به صورت وارانه قرار می‌دهند تا مواد بتنی از قسمت کف نیوجرسی وارد آن شوند. پس از سفت شدن بتن‌ها قالب و بتن را از هم جدا کرده و به کمک جرثقیل نیوجرسی را روی کف قرار می‌دهند.
 • روش تولید نیوجرسی به صورت اتوماتیک؛ در این روش ساخت بیشتر مراحل توسط دستگاه انجام می‌گیرد و فقط تولید بتن به صورت دستی است.
 • تولید نیوجرسی به روش دستی و سنتی، در این روش تمامی مراحل به صورت دستی و قدیمی انجام می‌شود.
 • تولید نیوجرسی به روش تولید درجا؛ این روش ترکیبی از دستی، سنتی و اتوماتیک است.
قیمت نیوجرسی بتنی
قیمت نیوجرسی بتنی

مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی)

با این‌که در دهه 1950، طراحی و ساخت نیوجرسی‎‌های پلاستیکی با قابلیت انعطاف‌پذیری برای به حداقل رساندن آسیب‌گیری خودرو طراحی شد، با این حال محافظ‌های بتنی پیش‌ساخته به دلیل بلندتر و مقاوم‌ بودن نسبت به موانع پلاستیکی برتری داشتند. از دیگر مزایایی نیوجرسی‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به دلیل سنگینی، خطر تصادفات منجر به آسیب‌دیدگی شدید و مهلک را تا حد زیادی کاهش می‌دهند.
 • صرفه‌جویی قابل توجه درهزینه‌ها و نگهداری
 • تطبیق‌پذیری بالا به دلیل ساخت در سایز و مشخصات مختلف
 • مناسب برای طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها
 • نصب آسان و سریع
 • قابلیت تعویض در صورت آسیب دیدن و خرابی
 • کاهش نور آزاردهنده خودروهای در لاین مقابل در شب

کاربرد حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی)

حفاظ‌های بتنی پیش ساخته یعنی نیوجرسی (NJ)، به عنوان یک مانع طولی بتنی ایده‌آل، بیشترین کاربرد را در تغییر مسیر ترافیک، محافظت از عابران پیاده و کارگران در هنگام ساخت بزرگراه‌ها و ایجاد یک بافر بین خطوط مخالف ترافیک در بزرگراه‌های سریع‌السیر دارند. از دیگر کاربردهای نیوجرسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جداسازی خطوط ترافیکی
 • تفکیک پارکینگ و محوطه
 • محوطه‌سازی در مکان‌های صنعتی، شهری و …
 • تفکیک ایستگاه‌های کنار جاده‌ای مانند اتوبوس، تاکسی و …
 • تفکیک باغ و ویلا و عدم ورود افراد غریبه به ملک شخصی
 • سیل‌بند و هدایت آب رودخانه‌ها
 • پمپ‌های بنزین، پایانه‌ها و …
 • استفاده در دوربرگردان‌‌ها
 • استفاده در پروژه‌های راه و شهرسازی و شهرداری

قیمت حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی)

برای خرید نیوجرسی‌های بتنی باید نوع آن، طول، ارتفاع، پاشنه، وزن، عیار بتن و میلگرد مصرفی را به خوبی مشخص سازید. به عنوان مثال تیپ یک، طول ۴ متر، پاشنه ۷۰ سانت، ارتفاع یک متر، عیار بتن ۴۲۵ و دارای میلگرد، حدود ۳۰ کیلو یا چهار تن است. به طورمعمول کلیه اطلاعات در موقع خرید با توجه به کاربرد بتن نیوجرسی مشخص می‌شود. به عنوان مثال تیپ یک به طورمعمول برای بزرگراه‌ها، اتوبان‌ها و خطوط بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیردهمه‌ی موارد گفته شده در قیمت نهایی تاثیرگذار است. علاوه بر این، تعداد، کیفیت متریال مورد استفاده در بتن نیوجرسی، مکان تحویل و نوع وسیله نقلیه از دیگر مواردی است که می‌تواند در پرداختی اثر داشته باشد.


 سوالات متداول 

1. مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) چیست ؟

 • صرفه‌جویی قابل توجه درهزینه‌ها و نگهداری
 • مناسب برای طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها
 • نصب آسان و سریع
 • قابلیت تعویض در صورت آسیب دیدن و خرابی

2.قیمت حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) به چه عواملی بستگی دارد ؟

برای خرید نیوجرسی‌های بتنی باید نوع آن، طول، ارتفاع، پاشنه، وزن، عیار بتن و میلگرد مصرفی را به خوبی مشخص سازید.علاوه بر این، تعداد، کیفیت متریال مورد استفاده در بتن نیوجرسی، مکان تحویل و نوع وسیله نقلیه از دیگر مواردی است که می‌تواند در پرداختی اثر داشته باشد.

3.کاربردهای حفاظ های بتنی چیست ؟

حفاظ‌های بتنی پیش ساخته یعنی نیوجرسی بتنی ، به عنوان یک مانع طولی بتنی ایده‌آل، بیشترین کاربرد را در تغییر مسیر ترافیک، محافظت از عابران پیاده و کارگران در هنگام ساخت بزرگراه‌ها و ایجاد یک بافر بین خطوط مخالف ترافیک در بزرگراه‌های سریع‌السیر دارند.

با ما همراه باشید

قیمت نیوجرسی بتنی تهران، قیمت نیوجرسی بتنی تهران – آفتاب، قیمت نیوجرسی بتنی تهران – بومهن، قیمت نیوجرسی بتنی تهران – پردیس، قیمت نیوجرسی بتنی تهران – کن، قیمت نیوجرسی بتنی اسلام شهر، قیمت نیوجرسی بتنی اسلام شهر – چهاردانگه، قیمت نیوجرسی بتنی پاکدشت، قیمت نیوجرسی بتنی پاکدشت – شریف آباد، قیمت نیوجرسی بتنی دماوند، قیمت نیوجرسی بتنی دماوند – رودهن، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم – بوستان، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم – پرند، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم – صالح آباد، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم – گلستان، قیمت نیوجرسی بتنی رباط کریم – نصیرآباد، قیمت نیوجرسی بتنی ری، قیمت نیوجرسی بتنی ری – حسن آباد، قیمت نیوجرسی بتنی ری – خاوران، قیمت نیوجرسی بتنی ری – کهریزک، قیمت نیوجرسی بتنی شهریار، قیمت نیوجرسی بتنی شهریار – اندیشه، قیمت نیوجرسی بتنی فيروزکوه، قیمت نیوجرسی بتنی فيروزکوه – ارجمند، قیمت نیوجرسی بتنی قدس، قیمت نیوجرسی بتنی لواسان، قیمت نیوجرسی بتنی لواسان – فشم، قیمت نیوجرسی بتنی ملارد، قیمت نیوجرسی بتنی ملارد – صفا دشت، قیمت نیوجرسی بتنی محمد شهر، قیمت نیوجرسی بتنی ورامین – پیشوا، قیمت نیوجرسی بتنی شهریار ، قیمت نیوجرسی بتنی ملارد – قرچک-قیمت نیوجرسی بتنی کرج

شرکت استیل پویا

همچنین بیشتر بخوانید در رابطه با نیوجرسی و سنگدال بتنی

مقالات مرتبط