تهران
به وب سایت شرکت استیل آوران پویا بتن خوش آمدید

قیمت نیوجرسی بتنی سه متری

قیمت نیوجرسی بتنی سه متری
5/5 - (11 امتیاز)

قیمت نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۱۰ یکی از محصولات شرکت بتن سازه تهران می باشد. نیوجرسی بتنی ارتفاع ۱۶۰ هم یکی از انواع نیوجرسی های پر کاربرد در شهرداری ها می باشد. مینی نیوجرسی بتنی و نیوجرسی بتنی با ابعاد مختلف کاربرد زیادی در معابر برون شهری و داخل شهری دارند و همچنین نمیتوان انکار کرد که آنها نقش زیادی در بالا بردن ایمنی جاده ها و معابر و کم کردن تصادفات وسایل نقلیه دارند.

همانطور که در مقالات قبلی اشاره شد مواد تشکیل دهنده نیوجرسی بتنی ترکیبی از مصالحی مانند سنگدانه – سیمان – میلگرد – آب و … میباشد.

قیمت نیوجرسی بتنی

برای تهیه قطعات پیش ساخته بتنی مانند نیوجرسی بتنی – مینی نیوجرسی – باکس بتنی – اطلاع از قیمت دال بتنی یا سنگدال بتنی – انواع نیوجرسی مانند نیوجرسی ۳ متری – نیوجرسی ۲ متری و نیوجرسی دو متری … میتوانید به سایت استیل پویا مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۱۴۹۳ تماس حاصل فرمایید.

نیوجرسی سه متری ارتفاع 110
نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۱۰ وزارت راهی

همانطور که گفته شد این شرکت علاوه بر نیوجرسی بتنی در تولید دال بتنی و باکس بتنی نیز فعال میباشد و انواع مختلف باکس بتنی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش میرساند.

این شرکت برای تولید این قطعات پیش ساخته بهترین قالب ها و ماشین الات با تکنولوژی پیشرفته را بکار میبرد.

این قطعات پس از تولید در آزمایشگاه پیشرفته این شرکت توسط تجهیزات با تکنولوژی پیشرفته بررسی میشوند و نشان ملی ایران را دریفات میکنند .

مقالات مرتبط