تهران
به وب سایت شرکت استیل آوران پویا بتن خوش آمدید

قیمت دیوار نیوجرسی

قیمت دیوار نیوجرسی
5/5 - (7 امتیاز)
دیوار نیوجرسی
دیوار نیوجرسی بتنی

قیمت دیوار نیوجرسی دیوار پیش ساخته بتنی یا دیوار خود ایستا در ابعاد مختلفی تولید می شوند. طرحی که در تصویر نشان داده شده، نمونه ای از طرح موجود است. این پانل های مدولار بتنی پیش ساخته یکی از مقرون به صرفه ترین و همه کاره ترین سیستم های دیوار امنیتی موجود است.

ویژگی های دیوار خود ایستا :

 • تقویت میلگرد مهندسی شده که استحکام بی نظیری را فراهم می کند
 • در صورت استفاده برای نگهداری مواد، می توان از یک یا هر دو طرف پر کرد
 • وزن به طور مساوی در کل پایه توزیع می شود
 • ایستاده، بدون نیاز به پایه

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی به ساده یا طرح دار بودن آن، عیار بتن، نوع و سایز میلگرد مصرفی در ساخت و قیمت روز متریال اولیه وابسته است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی طرح دار به صورت یک رو نما و دو رو نما عرضه می گردند که قیمت دیوار آماده بتنی دو رو نما بیشتر است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی شامل دیوار آماده بتنی خود ایستا و دیوارهای نیازمند به اجرای فونداسیون، می باشند که بر این اساس نیز قیمت دیوار پیش ساخته بتنی متفاوت است. ضخامت و ارتفاع دیوار نیز تعیین کننده قیمت دیوار بتنی پیش ساخته می باشد.

ایجاد سازه و ساختمان با کاربری های مختلف یکی از نیازهای بشر است. از زمانی که انسان یکجانشین شد، دائما با استفاده از مصالح و مواد مختلف اقدام به ساخت سازه های مختلف کرد. بعدها با پیشرفت علم، بشر با استفاده از بتن پیشرفت های زیادی در این صنعت کسب کرد. تا به جایی که امروزه مصالحی تحت عنوان دیوار بتنی پیش ساخته تولید و عرضه می شود. اما دیوار پیش ساخته بتنی چیست؟، چرا به خرید دیوار پیش ساخته بتنی نیاز داریم؟

برای درک بهتر موضوع لازم است تا مقدمه ای در خصوص بتن و ترکیبات آن ارائه کنیم. بتن چیست؟ بتن یکی از محبوب ترین و معمول ترین مواد و مصالح است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قراد می گیرد. این ماده از ترکیب آب سیمان و سنگدانه ها تشکیل می‌شود. البته افزودن مواد دیگری به این ترکیبات و طرح اختلاط های مختلف می‌تواند نتیجه متفاوتی داشته باشد که در موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 اما آنچه که امروزه به عنوان بتن شناخته می شود نسبت به آن که اولین بار توسط بشر در ساختمان های یونانی مورد استفاده قرار گرفت کمی متفاوت است. امروزه با استفاده از تکنولوژی روز و دانش بشر در خصوص بتن و ترکیبات آن انواع متفاوتی از محصولات با توجه به این ماده تولید و عرضه می‌شود.

دیوار پیش ساخته بتنی یکی از بهترین محصولاتی است که از بتن تشکیل شده است. همانطور که از نام آن پیداست دیوار پیش ساخته بتنی یک محصول از پیش آماده شده است که تنها نیاز به نصب دارد. اما اجازه دهید تا کمی بیشتر در خصوص این محصول و انواع آن با شما صحبت کنیم.

چرا قطعات پیش ساخته بتنی بخریم:

– از ساخت قالب های بزرگ لازم برای بتن ریخته شده در محل خودداری کنید

 • زمان نصب سریعتر در محل هزینه و اختلال جامعه را کاهش می دهد
 • تاجران کمتری برای استخدام و مدیریت مورد نیاز هستند
 • کنترل کیفیت بیشتر
 • نصب ایمن تر

قیمت دیوار نیوجرسی

– حصار حریم خصوصی

 • دیوارهای نگهدارنده
 • ایمن تر نسبت به تراشه چوب، سنگ‌های منظره، ذخیره‌سازی سطل خاک و شن

– جداسازی ضایعات فلزی یا بازیافت مواد

 • سیستم مهار زغال سنگ برای نیروگاه ها
 • حفاظت تجاری
 • فضای ذخیره سازی مواد برای تقسیم کود، و مصالح

– دفن زباله / حفاظت از محل دفن زباله در برابر رواناب سمی

– ذخیره سازی نمک و ماسه DOT

 • جداسازی مواد کشاورزی برای غلات و سیلو
 • سازمان قابل بازیافت
 • و….

دیوار پیش ساخته بتنی چیست؟

اگرچه شاید هنوز خیلی ها استفاده از روش های سنتی ساخت سازه ها را ترجیح دهند، اما استفاده از مواد و مصالح و روش های جدید، قطعا پیشرفت بیشتری در کار به همراه خواهند داشت. اگرچه مدت زمان زیادی از تولید و عرضه دیوارهای پیش ساخته بتنی گذشته است، اما شاید معرفی کامل و دقیق آن در اینجا خالی از لطف نباشد.

دیوار پیش ساخته بتنی به دیوارهایی گفته می شود که در کارخانه های تولید مصالح بتنی در اندازه ها، طرح ها و انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند. این دیوارها مزایا و مصارف زیادی دارند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. اما لازم است تا با روش ساخت و انواع این دیوارهای بتنی پیش ساخته آشنا شوید.

دیوار پیش ساخته بتنی عموما در دو نوع یکرو نما و دورو نما تولید و عرضه می شوند. این دیوارها، امکان ساخت، ایجاد و احداث دیوارها با ارتفاع های مختلف را فراهم می کنند. به نسبت روش های سنتی دیوار چینی، استفاده از دیوارهای پیش ساخته، سرعت ساخت بنا و اجرای کار را به شدت افزایش می دهد.

به همین جهت با استفاده از دیوارهای پیش ساخته یکرو نما یا دورو نما می توان سرعت پروژه های ساختمانی را افزایش داد. دیوارهای پیش ساخته با توجه به نوع و کاربرد در انواع طرح های مختلفی تولید می شوند. این روزها شاید افزایش و رونق خرید و فروش دیوار پیش ساخته بتنی در انواع مختلف آن هستیم.

قیمت دیوار نیوجرسی خودایستا
قیمت دیوار

تولید کننده دیوار بتنی پیش ساخته طبق استاندارد های لازم با گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و تاییده های مختلف می باشد و در محصولات بتنی پیش ساخته ابعاد دیوار های بتنی در اندازه های مختلفی تولید می شوند:

دیوار های بتنی پیش ساخته معمولا ارتفاعی بین 2 تا 4.5 متر دارند.  دیوار بتنی کم ارتفاع معمولا در ترکیب با فلز به صورت فنس دیوار بتنی استفاده می شود. ساخت دیوار بتنی مسلج ضخامت متفاوتی با دیوار بتنی معمولی دارد. طول دیوار بتنی پیش ساخته میتواند از2 متر تا بیشتر باشد.

بیشتر بخوانید:

قیمت مینی نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی

بهترین راه برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد قطعات بتنی ما این است که با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۱۴۹۳ تماس بگیرید یا یک پیام به واتساپ ما ارسال فرمایید.

مقالات مرتبط