تهران
به وب سایت شرکت استیل آوران پویا بتن خوش آمدید

شغل مناسب !

proxy this arg
نیوجرسی بتنی

وقتی کار خوبی دارید چرا تغییر کنید؟

با گذشت زمان، ترافیک، تکنولوژی جاده ها و وسایل نقلیه همگی تغییر می کنند. مانع نیو جرسی تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته تا به شکلی که امروزه می شناسیم برسد، اما همچنان به توسعه خود ادامه می دهد.

برخی از ایالت ها، از جمله نیویورک، ماساچوست و خود نیوجرسی، نسخه بلندتر و 42 اینچی را که (بسیار خلاقانه) دیوار بلند انتاریو نامیده می شود، انتخاب کرده اند. این موانع بالاتر به جلوگیری از چراغ‌های جلوی حواس‌پرتی از ترافیک روبرو کمک می‌کنند و برای کامیون‌های بزرگ ایمن‌تر هستند. نسخه دیگر، مانع F شکل، شیب مسطح تری دارد و بخش پایین تری دارد تا خودروهای مدرن تر را جبران کند.

سرگرم کننده؟ شاید. حقیقت؟ آره! از آن به شکل F نام برده می شود، نه به این دلیل که شکل آن مانند F است (هنوز هم شکل خوب دیوار جرسی است)، بلکه به این دلیل که در یک سری از تست های ایمنی تصادف اداره فدرال بزرگراه، هر نسخه را حروف الفبا کردند، و این تغییر نسخه بود. ف (حقیقت امروز با حرف F برای شما آورده شده است).

از دیگر تغییرات جزئی می توان به اضافاتی مانند حلقه های میلگرد فولادی در این قسمت بالا اشاره کرد تا بتوان آنها را راحت تر بلند کرد یا بریدگی هایی در پایین برای لیفتراک ها.

برای اطلاع از قیمت نیوجرسی بتنی , قیمت سنگدال بتنی , قیمت باکس بتنی , قیمت دال بتنی با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۱۴۹۳ تماس بگیرید

مقالات مرتبط